EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkt>Kopolimeri bllokues stilen etilen butilen

SEBS Cop Styrene Etileni Butileni Stoleni polip i bllokut) YH-501T


PËRSHKRIMI

SEBS YH-501T është një kopolimer i Bllokut Stilen Etileni Butileni me peshë të ulët molekulare. Mund të aplikohet në ngjitës, veshje, modifikim plastik, kabina mbyllësesh. 

APLIKIMI

Tel, kabllo, kasetë

Modifikoni plastikën

Pajisjet ushqimore dhe produktet mjekësore

ngjitës

sealant ndërtimi

lodra

   

VETIT KIMIKE
KlasëYH-501T
Struktura e polimeritlinear
Përmbajtja S / B%30 / 70
Forca e tensionit 300% Mpa≥5
Ensile Forca Mpa20
Zgjatja%490
Set i përhershëm%24
Fortësia Shore A76
Viskoziteti i Solucionit të Toluenit në 25 ℃ dhe 25%, mpa.s600
Aplikimi kryesorVeshje ngjitëse Modifikimi i asfaltit plastik Plotësues / bashkues teli


HETIM