EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkt>Kopolimeri bllokues stilen etilen butilen

SEBS Cop Styrene Etileni Butileni Stoleni polip i bllokut) YH-502T


PËRSHKRIMI

SEBS YH-502T is a Styrene Ethylene Butylene Styrene Block Copolymer with medium molecular weight. It can be applied to adhesive ,coating, plastic modification ,cabels sealants, transparent soft toy.

APLIKIMI

Tel, kabllo, kasetë

Modifikoni plastikën

Pajisjet ushqimore dhe produktet mjekësore

ngjitës

sealant ndërtimi

lodra

   

VETIT KIMIKE
KlasëYH-502T
Struktura e polimeritlinear
Përmbajtja S / B%30 / 70
Forca e tensionit 300% Mpa≥4
Ensile Forca Mpa27
Zgjatja%540
Set i përhershëm%16
Fortësia Shore A73
Viskoziteti i Solucionit të Toluenit në 25 ℃ dhe 25%, mpa.s180
Aplikimi kryesorVeshje ngjitëse Modifikimi i asfaltit plastik Plotësues / bashkues teli


HETIM