EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkt>Kopolimeri bllokues stilen etilen butilen

SEBS Cop Styrene Etileni Butileni Stoleni polip i bllokut) YH-503T


PËRSHKRIMI

SEBS YH-503T is a Styrene Ethylene Butylene Styrene Block Copolymer with high molecular weight. It can be applied to TPE compound.

APLIKIMI

Tel, kabllo, kasetë

Modifikoni plastikën

Pajisjet ushqimore dhe produktet mjekësore

ngjitës

sealant ndërtimi

lodra

   

VETIT KIMIKE
KlasëYH-503T
Struktura e polimeritlinear
Përmbajtja S / B%33 / 67
Forca e tensionit 300% Mpa≥6
Ensile Forca Mpa25
Zgjatja%480
Set i përhershëm%16
Fortësia Shore A74
Viskoziteti i Solucionit të Toluenit në 25 ℃ dhe 25%, mpa.s2300
Aplikimi kryesorVeshje ngjitëse Modifikimi i asfaltit plastik Plotësues / bashkues teli


HETIM